2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kołobrzeg
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy-hurtownia mięsna Kołobrzeg -Agrofirma Witkowo

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Spółdzielcza Agrofirma Witkowo poszukuje kandydata na stanowisko Przedstawiciela handlowego – hurtownia mięsna Kołobrzeg. Branża mięsna (sprzedaż mięsa, drobiu, wędlin, jaj).

Przewidziany rejon działania: Kołobrzeg i okoliczne miejscowości.

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie i obsługa nowych klientów w podległym rejonie,

- realizowanie wyznaczonych zadań sprzedażowych,

- pomoc na hurcie (obsługa klienta, sprzedaż towaru)

- budowanie pozytywnych relacji z klientami,

- stała troska o pozytywny wizerunek Firmy.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie,

-po okresie próbnym  umowę na czas nieokreślony,

-atrakcyjne wynagrodzenie:

- okres próbny (umowa zlecenie) - 27,70 zł brutto/h

·         na umowie na czas nieokreślony - wynagrodzenie prowizyjne - do uzgodnienia

- premię kwartalną w wysokości 1260 zł netto

-możliwość przynależności do kasy pożyczkowej,

-ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny.

Wymagania:

- koniecznie czynne prawo jazdy kat. B,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- doświadczenie w pozyskiwaniu oraz obsłudze klientów,

- umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Mile widziana dobra znajomość branży mięsnej oraz rynku mięsnego na przewidywanym obszarze działania.

 Wyślij CV na adres e-mail

Więcej informacji pod telefonem.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i przesłanie CV z zamieszczoną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.; Dz. U. Nr 133, poz. 883)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 914400790