2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Wielogłowy
Dodane 05 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - język rosyjski

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wielogłowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Stock Trade jest liderem w branży odzieżowej, działającym na rynku od wielu lat z sukcesem obsługującym klientów na całym świecie. Nasza marka stała się synonimem jakości i innowacji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale rozwijamy ofertę, inspirując się najnowszymi trendami mody i technologii. Obecnie poszukujemy do zespołu handlowego osoby z doświadczeniem oraz znajomością języka rosyjskiego!

Wymagania:

Znajomość j. rosyjskiego i doświadczenia handlowe na rynkach wschodnich.

Obowiązki:

Aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi.

Realizacja założonych planów sprzedażowych.

Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków handlowych.

Oferujemy:

Umowę o pracę.

Wysokie premie sprzedażowe.

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Lokalizacja

Wielogłowy,

Małopolskie

Małopolskie, Wielogłowy
ID: 909634825