2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Świętokrzyskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Ostrowiec Świętokrzyski
Dodane 10 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy Kompania Dystrybucyjna Tedi

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów w branży FMCG w kraju, działającym na rynku od ponad 30 lat. Posiadamy 11 centrów logistycznych z własną flotą. Stawiamy na rozwój  tworząc wyższy poziom dystrybucji.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, zorganizowaną i nastawioną na sukces - zgłoś się do nas.

OPIS STANOWISKA:

·         dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

·         współpraca i podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami,

·         aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

·         analiza rynku i reagowanie na potrzeby klientów,

·         prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z kontrahentami,

·         realizacja zamierzonych celów sprzedażowych,

·         raportowanie wyników sprzedaży,

WYMAGANIA:

·         doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,

·         znajomość zasad funkcjonowania rynku FMCG,

·         dokładność, sumienność i odpowiedzialność,

·         zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,

·         dobra organizacja czasu pracy,

·         umiejętność pracy pod presją czasu i zaangażowanie,

·         realizacja celów sprzedażowych i nastawienie na wyniki,

·         znajomość obsługo pakietu MS Office.

·         prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

·         ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·         możliwość rozwoju,

·         stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

·         atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny,

·         narzędzia niezbędne do wykonywanych obowiązków (samochód, telefon, tablet).

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji

Na potrzeby procesu rekrutacji przetwarzać będziemy następujące dane osobowe: imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe (adres, e-mail, telefon), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.  Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 221 § 1 Kodeksu pracy w związku z czym nie jest wymagane wyrażenie zgody na ich przetwarzanie. Bez tych danych  nie jest możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego, a w konsekwencji nawiązanie stosunku pracy. Dane osobowe, służyć mają wyłącznie prowadzonej rekrutacji. Dane osobowe będą zbierane i przetwarzane przez Tano Dystrybucja Sp. z o.o. ul. Okólna 45 Hala A, 05-270 Marki. Dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Panu/Pani prawo do: a) uzyskania potwierdzenia, czy dane osobowe są nadal przetwarzane przez; b) dostępu do tych danych; c) informacji o celach przetwarzania, odbiorcach, którym dane zostaną ujawnione, okresie przechowywania danych, d) sprostowania danych; e) żądanie usunięcia danych po zrealizowaniu celu, dla którego były przetwarzanie; f) żądania ograniczenia przetwarzania danych; g) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; h) żądania przesłania danych innemu administratorowi; i) wniesienia skargi do Prezesa UODO

Lokalizacja

Ostrowiec Świętokrzyski,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski
ID: 910764489