2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Mistrzejowice
PLAY P4 Sp z oo
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy Kraków

Lokalizacja

Kraków, Mistrzejowice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (D2D)?

Lubisz kontakt z ludźmi?

Siedzenie za biurkiem nie jest dla Ciebie?

Masz sto pomysłów na minutę?

Rozpiera Cię energia i nie wiesz co z nią zrobić?

Jeśli na powyższe odpowiedziałeś TAK, to idealnie pasujesz do naszego zespołu!

Twoje zadania:

  • sprzedaż nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych na sieci światłowodowej oraz telefonii komórkowej

  • realizacja indywidualnie wyznaczonych planów sprzedażowych,

  • negocjowanie warunków umowy z klientem.

Aplikuj, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie zawodowe jako Przedstawiciel Handlowy (mile widziane w branży telekomunikacyjnej, energetycznej, ubezpieczeniowej)

  • masz działalność gospodarczą, lub jesteś gotowy / gotowa do jej założenia

  • charakteryzuje Cię pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • masz wysokie umiejętności komunikacyjne i lubisz nawiązywać nowe kontakty,

  • potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami:

  • podpiszemy z Tobą umowę B2B, a jeśli dopiero zaczynasz przygodę z branżą telekomunikacyjną, to na start możesz otrzymać umowę zlecenie

  • pomożemy Ci wejść w świat sprzedaży usług telekomunikacyjnych

  • masz możliwość otrzymania wynagrodzenie podczas okresu wdrożenia

  • będziesz samodzielnie decydować o wymiarze czasu pracy,

  • ustalimy plan wdrożenia na każdy miesiąc – otrzymasz potrzebne wsparcie,

  • zagwarantujemy Ci szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,

  • będziesz pracował w terenie z najlepszymi PH - poczujesz się pewniej,

  • zapewnimy Ci przyjemną atmosferę pracy i szansę na korzystanie z narzędzi firmowych (tablet, system umożliwiający wprowadzenie zamówienia u Klienta, materiały reklamowe)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Mistrzejowice
ID: 906600124