2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Bieżanów-Prokocim
Dodane 23 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy_KRAKÓW HORECA

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Przedsiębiorstwo „SAVPOL” Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością S.K lider w dystrybucji surowców i urządzeń dla sektora piekarniczo-cukierniczego, lodziarskiego i gastronomicznego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy w branży HORECA

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów z branży gastronomicznej na terenie Krakowa i okolic

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Rozwijanie podległego rynku oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Dbałość o utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami

  • Zapewnienie wysokich standardów jakościowych w obsłudze klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym min. 2 lata

  • Mile widziane doświadczenie w kanale B2B

  • Znajomość branży gastronomicznej

  • Preferowane miejsce zamieszkania Kraków

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Zaangażowanie, elastyczność i kreatywność w działaniu

  • Zdolności interpersonalne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B

Proponujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Sukcesy płynące z satysfakcjonującej pracy

  • Motywujące wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • Miłą atmosferę w młodym zespole

  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji

  • Elastyczną formę zatrudnienia

  • Samochód służbowy, telefon komórkowy i komputer

Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Przedsiębiorstwo SAVPOL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: Ustawa o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo SAVPOL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo SAVPOL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Sowińskiego 7. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji przez okres dwóch lat. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz ograniczenia lub usunięcia w każdym momencie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody na ich przetwarzanie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 913974906