2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Leśniewo
Weronika Kantor
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - Leśniewo

Wynagrodzenie

7 500 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Leśniewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Serwis Personalny jest agencją pracy (nr 29215) dla, której ważny jest każdy pracownik. Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią. Zapraszamy do współpracy!

Dla naszego klienta, poszukujemy:

pracownika na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy w sprzedaży (w branży budowlanej) oraz praca z ludźmi nie jest Ci obca to mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w mieście Leśniewo!

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie ofert handlowych i kompleksowa obsługa klientów w salonie oraz w terenie

  • Analiza rynku polegająca na proponowaniu wdrażania innowacyjnych rozwiązań montażowych oraz budowlanych

  • Negocjacje warunków podczas zawieranych transakcji, przygotowanie umów

Wymagania:

Umiejętności twarde:

  • Doświadczenie w sprzedaży (najlepiej w branży budowlanej)

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Znajomość rynku stolarki otworowej

    Umiejętności miękkie:

  • Komunikatywność

  • Doskonała organizacja pracy

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę

  • Wynagrodzenie od 7500 do 20000 zł brutto miesięcznie

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17

  • Samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do komunikacji

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Lokalizacja

Leśniewo,

Pomorskie

Pomorskie, Leśniewo
ID: 910357303