2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Grunwald
rekrutacja
Dodane 30 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy, Lubuskie, Wielkopolskie

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna, Częste podróże służboweRekrutacja online

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 20 000 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 400 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 600 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy, aby rozwijać obszary, w których pracujemy.

Dołącz do Nas!

W związku z ciągłym rozwojem działu handlowego w naszej firmie, prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Home Office + wyjazdy do klientów na powierzonym regionie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie klientów B2B na powierzonym regionie

  • Kontakt telefoniczny / mailowy w celu rozpoznania potencjalnych klientów oraz umówienia spotkań handlowych

  • Samodzielne prowadzenie spotkań handlowych u klientów

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Opieka i utrzymywanie stałych relacji z pozyskanymi klientami

  • Realizacja celów sprzedażowych ilościowych i jakościowych

  • Raportowanie

Profil poszukiwanego kandydata:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Umiejętność budowania relacji, poszukiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych

  • Silna orientacja na osiąganie celów sprzedażowych

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu auta - min. 1 rok

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od początku współpracy

  • Jasno nakreślone cele do realizacji i atrakcyjny system prowizyjny

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport,

  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, auto służbowe, karta paliwowa

  • Obszerny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz szkolenia rozwijające umiejętności sprzedażowe

  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery w międzynarodowej firmie, dbającej o dobrą atmosferę pracy, która stawia na ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produktowych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 907677720