2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łuków
Dodane 08 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy Łuków

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: Tak

Opis

Obowiązki

  • prezentacja i sprzedaż produktów firmy obecnym oraz potencjalnym klientom

  • regularne wizyty w punktach sprzedaży na powierzonym terenie

  • dbałość o właściwą ekspozycję produktu

  • zapewnienie ciągłej dostępności towarów

  • przygotowywanie propozycji zamówień, przygotowywanie zwrotów

  • wsparcie sprzedaży

  • zbieranie informacji i systematyczne raportowanie o potrzebach i opiniach klientów, reklamacjach

  • analiza ofert konkurencji oraz metod ich działań biznesowych na rynku

Wymagania

  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy

  • pracowitość, sumienność, rzetelność

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy na wyznaczonym terenie

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon)

  • pakiet świadczeń pracowniczych: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna

  • praca na pełen etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00 (z godzinną przerwą na obiad)

O nas

Lyca Mobile – lider rynku telefonii mobilnej MNVO. Misją Lyca Mobile jest łączenie rodzin i przyjaciół na świecie. Jako największy operator wirtualnej sieci komórkowej (MVNO), Lyca Mobile oferuje tanie, wysokiej jakości usługi przesyłki danych oraz głosu dla ponad 15 milionów klientów w 22 krajach. Lyca Mobile obecnie rozszerza swoją ofertę o usługi finansowe i dla podróżnych, takie jak np. Lycamoney i Lycafly, które pomagają pozostać w kontakcie ludziom poza granicami krajów. Założona w roku 2006, z obrotami sięgającymi w 2014 roku 1.5 miliarda euro, Lyca Mobile kontynuuje swój szybki rozwój i wita w swoim gronie nowego klienta co 2 sekundy.

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 897683227