2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Tychy
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy marki IRIZAR

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Jeśli tak, zapoznaj się z naszą ofertą.

Sprawdź->aplikuj->do zobaczenia :)

Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupu i eksploatacji pojazdu począwszy od przygotowania specyfikacji pojazdu, poprzez ofertę finansowania i ubezpieczenia, na kompletnej obsłudze serwisowej skończywszy.

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży, jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Za co polubisz naszą firmę:

-> stabilne zatrudnienie;

-> gwarancja podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;

-> atrakcyjne zarobki;

-> nasza wiedza i posiadane zasoby pozwalają nam tworzyć przyjazne miejsca do pracy, oparte na jednolitych standardach.

Aktualnie prowadzimy rekrutację do działu sprzedaży autokarów firmy Irizar.

Obszar sprzedaży: woj. śląskie

Miejsce pracy: Lędziny

Zadania:

·       rozpoznawanie potrzeb klientów w zakresie sprzedaży autokarów używanych;

·       obsługa dotychczasowych klientów, podejmowanie działań mających na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców;

·       przygotowywanie ofert handlowych dla stałych i nowych klientów;

·       wysoka jakość obsługi klientów (także poza siedzibą firmy) i dbanie o dobry wizerunek   firmy;

·       raportowanie działań firmy.

Oczekiwania:

·       aktywna sprzedaż i realizacja wyznaczonych celów;

·       komunikatywności, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów;

·       rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków;

·       nie wymagamy doświadczenia w obszarze branży autokarowej.

Oferujemy:

·       pracę w renomowanej i stabilnej firmie;

·       umowę o pracę lub B2B;

·      oferujemy samochód służbowy;

·       bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, wysokość zależna od zaangażowania i doświadczenia;

·       prywatna opieka medyczna;

·       ubezpieczenie na życie i NNW;

·       karty sportowe;

·       perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

·       wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wybór poniższej formy kontaktu:

1.     Przez portal OLX

2.     Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji: 78*******95

Informujemy, że na stronie wanicki.pl znajduje się Procedura zgłaszania naruszeń i ochrony sygnalisty w Firmie Wanicki.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 900827909