2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 11 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie, Stare Babice

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Opis

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: Mazowieckie, Stare Babice

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę na trzy miesiące + przedłużenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

  • Współpraca z profesjonalnym zespołem ludzi

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Kluczowe wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • Duże zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie jako doradca techniczny

  • Znajomość branży relokacji przemysłowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie nowych kanałów sprzedażowych oraz powiększanie bazy klientów

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi

  • Przedstawienie oferty Firmy, prowadzenie negocjacji handlowych

  • Strategia rozwoju sprzedaży na powierzonym rynku

  • Wizyty techniczno-handlowe u klientów

  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych usług

Klauzula dotycząca danych osobowych

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest SURET Sp. z o.o. 39-200 Dębica, ul. Fabryczna 12. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Kontakt z inspektorem ochrony danych możliwy jest pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej pod adresem: SURET Sp. z o.o., 39-200 Dębica, ul. Fabryczna 12.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 712834392