2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rabka-Zdrój
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy na powiat nowotarski

Wynagrodzenie

4 242 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rabka-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

ZADANIA: oferowanie produktów Firmy, zbieranie zamówień, pozyskiwanie nowych Klientów i punktów sprzedaży, realizacja planów sprzedażowych, współpraca i utrzymywanie dobrych kontaktów z Klientami.

WYMAGANIA: miejsce zamieszkania Nowy Targ / Rabka-Zdrój  lub okolice, doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY: umowę o pracę, atrakcyjny system płac, możliwości rozwoju i udział w szkoleniach, samochód służbowy i telefon, pakiet medyczny dla pracowników.

Lokalizacja

Rabka-Zdrój,

Małopolskie

Małopolskie, Rabka-Zdrój
ID: 914110871