2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Zduńska Wola
Dodane 18 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy, obsługa klienta w firmie spawalniczej

Lokalizacja

Zduńska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Zatrudnimy sprzedawców, którzy wspólnie z nami zadbają o przyszłość naszych klientów. Szukamy osoby z doświadczeniem lub prosto po studiach.

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie wycen

  • Sprzedaż dodatkowych usług

  • Dbanie i zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta

  • Raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z potencjalnymi klientami.

  • Wiedzy z zakresu sprzedaży

  • Zaangażowania i determinacji w dążeniu do celu oraz ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy

  • Stabilne zasady współpracy oraz terminową realizację płatności

  • Różne formy zatrudnienia

Lokalizacja

Zduńska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Zduńska Wola
ID: 912542336