2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gliwice
  7. Przedstawiciel handlowy - Stare Gliwice
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy Odnawialne źródła Energii

Wynagrodzenie

9 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakKadra kierownicza

Opis

OPIS

Możemy śmiało powiedzieć, że 4 ECO Partner Techniczny Tauron to Champion na rynku odnawialnych źródeł energii. Dynamicznie się rozwijamy, zatrudniamy energicznych i kreatywnych ludzi. Oferta spółki jest skierowana do klientów indywidualnych, biznesowych i instytucji. Znajdują się w niej m.in.: maty grzewcze, pompy ciepła, nowoczesny system izolacji PS Coat, farmy fotowoltaiczne. Stosowane przez nas kompleksowe, techniczne i rzetelne rozwiązania pozwalają obniżać koszty energii w firmach, przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach domowych.

Rekrutujemy przedstawicieli handlowych fotowoltaiki i pomp ciepła

Więcej szczegółów o nas na www.4-eco.pl

W naszej ofercie znajdują się:

• Fotowoltaika

• Pompy ciepła

Powłoki termoizolacyjne.

• Magazyny energii

• Rekuperacja

• Wentylacja

Obecnie jesteśmy partnerem technicznym operatora TAURON co ułatwia klientowi podjęcie decyzji aby wejść w współprace z naszą firmą

Na terenie kraju posiadamy 49 oddziałów !

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową !

Posiadamy wyłączność dystrybucji na wybrane produkty !

Poszukujemy osoby energicznej, która będzie otwarcie przekazywać klientom korzyści płynące z posiadania poszczególnych produktów.

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii,

  • Prowadzenie spotkań z klientami,

  • Dopasowanie odpowiednich rozwiązań do potrzeb klienta,

  • Przygotowanie wycen oraz ofert handlowych,

  • Raportowanie swoich działań,

  • Zawieranie umów na realizację zleceń.

Wymagania:

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • Dysponujesz czasem od Poniedziałku do Piątku.

  • Łatwo i z przyjemnością nawiązujesz kontakty.

  • Spotkania z ludźmi napędzają Cię do działania.

  • Lubisz oferować innym uczciwe i opłacalne rozwiązania.

  • Chętnie przyswajasz nową wiedzę i chcesz się rozwijać.

  • Chcesz oferować prestiżowy produkt, którego jakości możesz być pewien.

Oferujemy:

  • Po okresie próbnym stałe podstawowe wynagrodzenie + prowizje od sprzedaży,

  • Auto służbowe, telefon, Laptop, oraz wszelkie niezbędne narzędzia do pracy,

  • Pierwszy okres audytów u klienta spędzamy z doświadczonym Przedstawicielem obserwując jego prace w terenie i po tym okresie dopiero samodzielnie sprzedajemy.

  • Szeroki zakres oferty

  • Klarowna ścieżka kariery

  • Szkolenia wdrożeniowe oraz uzupełniające wiedzę,

  • Szkolenia certyfikowane z doświadczonym trenerem

  • Wsparcie merytoryczne

  • Wsparcie Back Office,

  • Do dyspozycji dział wsparcia sprzedaży

  • Intuicyjny system CRM

  • Konkursy sprzedażowe z nagrodami,

  • Wyjazdy / imprezy integracyjne.

  • Uczestniczymy w Sportowej Lidze Dla Firm w piłce nożnej.

  • //sportowaligafirm.pl/silesia-pilkanozna/

Pracę ze świetnym zespołem, w pozytywnej, zdrowej atmosferze.

CV prosimy składać za pośrednictwem portalu.

UWAGA.

Rozpatrywane będą wyłącznie zgłoszenia z przesłanym CV ze zdjęciem osoby aplikującej.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu do wybranych kandydatów, z którymi wstępnie będziemy zainteresowani nawiązaniem współpracy.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 815407838