2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Wola
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - Opiekun Klienta - PRACA CAŁA POLSKA

Wynagrodzenie

5 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Przedstawiciel Handlowy - Opiekun Klienta - Sprzęt Rehabilitacyjny

Lider sprzedaży detalicznej sprzętu rehabilitacyjnego aktualnie poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego - opiekuna klienta

CO OFERUJEMY:

  • Wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie - pewna podstawa 5.000 zł netto plus bardzo atrakcyjny system prowizyjny - od 5.000 - 30.000 zł netto

  • Baza osób zainteresowanych zakupem, klientów wielokrotnie już dokonujących zakupów w naszej firmie klienci są umawiani na spotkania z handlowcami przez osobny, wyszkolony dział

  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy (opłacamy paliwo i hotele)

  • Szkolenie wstępne przygotowujące Cię do pracy i osiągania najlepszych wyników

  • Szkolenia podnoszące kompetencje, wraz z rozwojem umiejętności interpersonalnych - INWESTUJESZ RÓWNIEŻ W SIEBIE!

  • Pomoc przełożonych oraz współpracowników w rozwiązywaniu "problemów"

  • Ciekawą pracę i rozwój w branży sprzętu rehabilitacyjnego

  • Wysoko rozwinięty system poleceń, możliwość dodatkowego zarobku.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wysoka orientacja na realizację celów

  • zaangażowanie, pracowitość

  • Umiejętność planowania i adaptacji w dynamicznym środowisku pracy

  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu( Poniedziałek luźny w biurze, 4 dni wyjazdowe na terenie całej Polski)

  • Prawo jazdy kat.B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Realizacja celów sprzedażowych u klientów detalicznych na powierzonym terenie

  • Prezentowanie oferty handlowej firmy oraz fachowe doradztwo dla klientów na podległym terenie.

WIĘCEJ DOWIESZ SIE NA ROZMOWIE REKRUTACYJNEJ !!!

WPADNIJ DO NAS, ZAPRASZAMY !!!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 808910160