2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Będzin
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 12 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - Opiekun klienta / Praca od zaraz

Wynagrodzenie

7 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Będzin, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja onlineKadra kierowniczaZapraszamy seniorów

Obecnie w naszym zespole pracuje 15 osób, ale ponieważ firma się rozwija potrzebujemy pracowników na stanowisko Przedstawiciel handlowy/ Opiekun klienta ! Oferujemy pracę zdalną dlatego zapraszamy kandydatów z całej Polski. Jeżeli masz doświadczenie w pracy z ludźmi i chcesz się rozwijać dalej w tym kierunku to dobrze trafiłeś bo w naszej firmie rozwój to podstawa. Inwestujemy w naszych nowych pracowników.

Zakres obowiązków

  • Kompleksowa opieka nad stałymi oraz nowymi klientami na podległym terenie;

  • Realizacja ustalonych wspólnie planów sprzedażowych;

  • Nawiązywanie nowych relacji biznesowych;

  • Aktywny udział w rozwoju sprzedaży asortymentu;

  • Raportowanie do przełożonego zakresu działań handlowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Zdolność łatwego nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (nierejestrowana działalność gospodarcza/umowa zlecenie/B2B);

  • Rozwój zawodowy;

  • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków;

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i pakietu sportowego);

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”.

Śląskie

Śląskie, Będzin, Śródmieście
ID: 890160939