2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Zabrze
Dodane 24 kwietnia 2024

przedstawiciel handlowy- opiekun klientów

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Maag Polska Sp. z o.o. Sp. j. w Zabrzu producent obrzeży meblowych  poszukuje ambitnego, pracowitego Przedstawiciela Handlowego

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim:

- Łatwości w nawiązywaniu kontaktu

- Doświadczenia na podobnym stanowisku

-Znajomości obsługi komputera

-Dyspozycyjności, zaangażowania i  rzetelności

-Samodzielności w myśleniu

-Dobrej sprawności organizacyjnej

-Prawa jazdy kat.B

W zamian za efektywną pracę wybranym kandydatom oferujemy:

- interesującą pracę w ambitnym zespole w stabilnej firmie w ramach umowy o pracę - pomoc przełożonych oraz współpracowników w rozwiązywaniu problemów - samochód służbowy i inne narzędzia pracy - atrakcyjne wynagrodzenie

 Zakres obowiązków:

-Realizacja celów sprzedażowych u klientów  na powierzonym terenie – województwa: zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie.

-Prezentowanie oferty handlowej firmy oraz fachowe doradztwo dla klientów na podległym terenie.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW NA ROZMOWIE REKRUTACYJNEJ

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie ankiety lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych do siedziby Spółki. Prosimy o dopisanie klauzuli" Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla aktualnej i przyszłych rekrutacjach"

Maag Polska Sp. z o.o. Sp.j.

ul. Przemysłowa 8, 41-800 Zabrze

tel. 032 276 - 89 - 68

Informujemy iż:

-Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Maag Polska Sp. z o.o. Sp.j. z siedzibą w Zabrzu 41-800, ul. Przemysłowa 8

-Pani-Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji

-Posiada Pani-Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia

-Podanie danych osobowych jest dobrowolne

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 898902291