2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Ursus
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - outsourcing pracowniczy

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o.

Outsourcing / Leasing Pracowniczy

Agencja Pracy Tymczasowej

Od 5 lat działająca na polskim rynku pracy

Do swojego działu zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Realizacja planów sprzedaży.

  • Systematyczne budowanie bazy klientów.

  • Przygotowanie i nadzór nad realizacją umów handlowych.

  • Współpraca z zespołem handlowców na terenie całego kraju.

  • Raportowanie postępów prac i przygotowanie raportów sprzedaży.

  • Dbanie o wizerunek i prezentację firmy.

  • Praca własna i zespołowa przy budowaniu strategii rozwoju z zakresu świadczonych usług.

  • Obsługa po sprzedażowa i ciągłość w utrzymywaniu relacji z klientem.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku/ mile widziane min. 1 rok w Agencji Outsourcingowej.

  • Umiejętność tworzenia nowej bazy klientów.

  • Determinacja w dążeniu do celu.

  • Umiejętność skutecznej komunikacji interpersonalnej.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność samodzielnej pracy.

Oferujemy

  • Samochód służbowy.

  • Jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym.

  • Wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnym systemem prowizyjnym.

  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód, laptop, telefon.

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Mszczonowskiej 33/35 w Skierniewicach.

Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia ewentualnych przyszłych rekrutacji przez Biuro Usług Księgowych Optima Sp. z o.o.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 763449396