2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Żory
Dodane 03 kwietnia 2024

przedstawiciel handlowy - pompy ciepła, fotowoltaika, magazyny energii

Wynagrodzenie

4 000 - 40 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Jesteśmy firmą którą tworzą osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży OZE. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Przedstawiciel handlowy.

Szukamy w szczególności osób z okolic miast: Żory, Tychy, Czechowice-Dziedzice, Rybnik

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych oraz biznesowych.

  • doradztwo w zakresie instalacji OZE: pompy ciepła, fotowoltaika, magazyny energii, systemy zarządzania energią (dodatkowo: termomodernizacja, kotły peletowe, kotły gazowe)

  • przygotowywanie kalkulacji, wycen, ofert, umów

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • zawieranie umów z klientami

  • współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za realizację umów

  • obsługa klienta do czasu zakończenia realizacji umowy

    Wymagania:

  • samodzielność

  • kreatywność

  • wysoka kultura osobista

  • należyte reprezentowanie firmy

  • zaangażowanie

  • uczciwość

  • doświadczenie w sprzedaży i wiedza z zakresu instalacji OZE

    Co oferujemy:

  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja

  • umowa o pracę

  • samochód służbowy

  • leady sprzedażowe w projektach grantowych

  • normalne ceny usług/instalacji

  • elastyczne godziny pracy

  • wsparcie merytoryczne

  • szkolenia techniczne, produktowe oraz sprzedażowe.

  • współpracę z wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem.

  • uczciwość wobec pracowników oraz uczciwość wobec klientów - nie będziesz się wstydził/a firmy którą reprezentujesz.

  • wnioski o dotacje, audyty energetyczne, obsługa programu Czyste Powietrze (także z prefinansowaniem)

    CV prosimy przesyłać na adres mailowy. Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 909158578