2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Poznań
  7. Przedstawiciel handlowy - Piątkowo
Dodane 30 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Piątkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Polpatron Sp. z o. o. Osobę na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych

  • Prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych

  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz zawieranie kontraktów handlowych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

  • Zaangażowanie w realizację celów sprzedażowych

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego samochodu (możliwość uzyskania samochodu służbowego w dalszej współpracy)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie oparte o stałą podstawę oraz atrakcyjny system prowizyjny.

  • Zwrot kosztów poniesionych na paliwo wykorzystane do celów służbowych (możliwość uzyskania samochodu służbowego w dalszej współpracy).

  • Pakiet szkoleń

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Szerokie możliwości awansu i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu OLX

Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje.

W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Polpatron Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Młynarska 48 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Polpatron Sp. z o. o.

Klauzula Informacyjna

1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polpatron Sp. z o. o. („ADO")

Dane kontaktowe: ul. Młynarska 48 ,Warszawa

2.ADO powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej, adres e-mail Inspektora Ochrony Danych: iod[at]polpatron.pl

3.Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

ADO będzie przetwarzała Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

4.Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być: podmioty, które na podstawie stosownych umów podpisanych z ADO przetwarzają dane osobowe dla których administratorem danych osobowych jest ADO, tj. m.in. agencje pracy, firmy księgowe, kancelarie prawne oraz dostawcy usług IT.

5.Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy.

6.Mają Państwo prawo do:

-          dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii

-          sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

-          ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

-          usunięcia danych osobowych;

-          do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, OO - 193 Warszawa).

W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, ma Pani/Pan prawo cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Piątkowo
ID: 683527537