2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Tychy
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy Praca w biurze Wynajem Podesty Ruchome PartaPL

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Jesteśmy znaną polską firmą zajmującą się wynajmem oraz sprzedażą Podestów Ruchomych, Ładowarek Teleskopowych o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku.

Do naszego oddziału w woj. śląskim, poszukujemy aktualnie Przedstawiciela Handlowego, Doradcę Technicznego

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie nowych klientów (nasi klienci to firmy budowlane oraz usługowe zajmujące się budową obiektów handlowych, hal i fabryk przemysłowych, elektroinstalacyjne, utrzymanie ruchu itp.)

Utrzymywanie i nawiązywanie długoterminowych relacji z Klientami

Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Negocjowanie warunków współpracy

Organizacja wynajmu, dostaw, oraz podpisywanie umów wynajmu z klientem

Doświadczenie:

Doświadczenie w sprzedaży lub wynajmie bezpośrednim technicznym, będzie dodatkowym atutem (wynajem narzędzi, elektronarzędzi, sprzętu budowlanego etc.)

Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

Zdolność do nawiązywania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych

Wykształcenie min. średnie

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Pensję + Premie za wyniki

Komputer

Samochód

Telefon

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę PARTA Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie Parta Sp. k. 16-070 Choroszcz, ul. Warszawska 74. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Firma Parta Sp. k. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Podstawa prawna: pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 859243348