2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Tomaszów Lubelski
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - Prefinansowanie, Czyste Powietrze, OZE

Wynagrodzenie

3 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaRekrutacja online

Freeeco Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma w branży OZE o zasięgu ogólnopolskim.

Doświadczona od 2015 roku posiadająca własne ekipy montażowe oraz serwis 365 dni w roku. Stawiamy na kompleksową obsługę klienta i wysoką jakość świadczonych usług. Firma powstała w 2015 roku w wyniku połączenia się podmiotu z branży elektro-energetycznej z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem z firmą handlową.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Odnawialnych Źródeł Energii

OPIS STANOWISKA:

  • Sprzedaż terenowa: fotowoltaika, magazyny energii, pompy ciepła, klimatyzacje

  • Praca w biurze oraz w terenie

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Udział w cyklicznych szkoleniach organizowanych przez FreeEco oraz partnerów

OFERUJEMY:

  • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż w kraju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

  • Wsparcie doświadczonych pracowników

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Elastyczny czas pracy

  • Niezbędne materiały

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Wsparcie back office - obsługa dotacji, projektowanie, magazyn (towar od ręki)

  • Szybkie terminy montażu

  • Partnerstwo takich firm jak: BrukBet, Huawei, Solaredge itp.

  • Wysokiej jakości asortyment

WYMAGANIA:

  • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów

  • Bezpośredni kontakt i budowanie relacji z klientem

  • Zaangażowanie

  • Nastawienie na realizację celu

  • Systematyczność

W pracy stawiamy na możliwość rozwoju naszych pracowników dlatego zapewniamy plan szkoleniowy. Zapewniamy przyjacielską atmosferę w dynamicznym i mocno zmotywowanym zespole.

Nie działamy na zasadach korporacyjnych!

  • Jeżeli uważasz, że nasza oferta jest skierowana do Ciebie - APLIKUJ

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski,

Lubelskie

Lubelskie, Tomaszów Lubelski
ID: 836592185