2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Gdańsk
  7. Przedstawiciel handlowy - Oliwa
Dodane Dzisiaj o 09:01

Przedstawiciel handlowy + program na auto, najwyższe prowizje PODSTAWA

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży - Energia Odnawialna

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do odbywania spotkań w celu przedstawienia oferty związanego z instalacją pomp ciepła, fotowoltaiki lub magazynu energii. Celem jest stworzenie najbardziej optymalnej oferty dla klienta oraz podpisanie umowy na realizację projektu.

Wymagania:

-Ambicja oraz dążenie do osiągania celów sprzedażowych

-Chęć rozwoju kompetencji w dziedzinie sprzedaży

- Pełna dyspozycyjność

-Minimum wykształcenie średnie

-Niekaralność

-Prawo jazdy kat. B

-Znajomość pakietu Office

Oferujemy:

-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, z przyjazną atmosferą i młodym zespołem

-Atrakcyjne wynagrodzenie (od 6000 zł - bez górnego limitu)

-Program samochodowy

-Cotygodniowe szkolenia sprzedażowe

-Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

-Programy premiowe

-Atrakcyjne bonusy

-Wsparcie doświadczonego menedżera

Nie wymagamy żadnego doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 911640124