2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Pruszcz Gdański
Dodane 15 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy + program na auto najwyższe prowizje PODSTAWA!

Wynagrodzenie

6 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży - Energia Odnawialna

Opis stanowiska: Poszukujemy osób do odbywania spotkań w celu przedstawienia oferty związanego z instalacją pomp ciepła, fotowoltaiki lub magazynu energii. Celem jest stworzenie najbardziej optymalnej oferty dla klienta oraz podpisanie umowy na realizację projektu.

Wymagania:

  • Ambitność oraz dążenie do osiągania celów sprzedażowych

  • Chęć rozwoju kompetencji w dziedzinie sprzedaży

  • Pełna dyspozycyjność

  • Minimum wykształcenie średnie

  • Niekaralność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, z przyjazną atmosferą i młodym zespołem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 7000 zł - bez górnego limitu)

  • Program samochodowy

  • Co tygodniowe szkolenia sprzedażowe

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Programy premiowe

  • Atrakcyjne bonusy

  • Wsparcie doświadczonego menedżera

Nie wymagamy żadnego doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 911852442