2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Władysławowo
Dodane 15 maja 2024

Przedstawiciel handlowy - Projekt Sezonowy

Wynagrodzenie

4 800 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Władysławowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Obecnie poszukujemy pracowników, na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na okres od 01.06.2024 do 31.08.2024.

Poszukujemy kilku kandydatów dla obsługi poniższych lokalizacji:

  • Świnoujście

  • Międzyzdroje

  • Kołobrzeg

  • Koszalin

  • Słupsk

  • Władysławowo

  • Trójmiasto

  • Krynica Morska

  • Mikołajki

  • Giżycko

  • Mrągowo

Twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów sezonowych i podtrzymanie relacji z obecnymi

  • realizowanie wyznaczonego planu sprzedażowego

  • zadbanie o odpowiednią ekspozycję produktów

Wymagania pracodawcy

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego lub chęć do nauki (zapewniamy szkolenie)

  • komunikatywność

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 918469464