2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Opole
Bartek
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

O nas

Rozwijaj się zawodowo w Senda - razem z ludźmi, którzy naprawdę lubią swoją pracę. Dołącz do naszego zespołu i działaj na rzecz zrównoważonego gospodarowania odpadami oraz ochrony środowiska. Dla nas społeczna odpowiedzialność biznesu to nie zgrabne hasło, lecz realne działania.

Jesteśmy liderem na rynku gospodarki odpadami, który jako jedyny oferuje tak szeroki wachlarz możliwości. Zajmujemy się surowcami wtórnymi, utylizacją oraz odzyskiem odpadów, kompleksową obsługą przetargów publicznych w ramach gospodarki odpadami oraz doradztwem środowiskowym. W parze z działalnością brokera idą nasze własne instalacje i decyzje środowiskowe. Cechuje nas odpowiedzialność, transparentność i elastyczność. Nasz zespół to grono doświadczonych zarówno ekspertów jak i pasjonatów.

Co dzień patrzymy w przyszłość szukając nowych rozwiązań. Dziś szukamy prawdopodobnie Ciebie.

W ramach rozwoju nowych rynków aktualnie poszukujemy nowego członka zespołu na stanowisko przedstawiciela handlowego ds. gospodarki odpadami.

Twój zakres obowiązków

  • Handel (zakup i sprzedaż) oraz utrzymywanie relacji z klientem na rynku surowców wtórnych (B2B),

  • Stałe rozszerzanie bazy kontrahentów,

  • Realizacja założeń zakupowych grupowych i indywidualnych,

  • Praca w terenie,

  • Kontrola nad poprawnym przebiegiem transakcji, sprawdzanie poprawności otrzymanych i wysłanych dokumentów,

  • Współpraca z aktualnie działającą siatką handlowców,

  • Utrzymywanie wysokiej jakości obsługi klienta,

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na rynku surowców wtórnych (warunek konieczny),

  • Silna motywacja zorientowana na realizację celu oraz zdobywanie wiedzy,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Biegłość cyfrowa,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju,

  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy uzależniony w prosty sposób od wyniku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Niezbędne narzędzia do pracy takie jak samochód służbowy, laptop, telefon.

Prosimy o zawarcie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 911963730