2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Radom
Dodane 23 kwietnia 2024

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY RADOM - Doradcza klienta z doświadczeniem OZE

Wynagrodzenie

4 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służboweRekrutacja onlineKadra kierownicza

Opis

NEX energia - RADOM

Wiodąca firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku ekologicznych systemów grzewczych o zasięgu ogólnopolskim, zatrudni doradcę klienta, sprzedawcę, Przedstawiciela handlowego z doświadczeniem w handlu i sprzedaży bezpośredniej OZE - REALIZACJA umówionych spotkań, zawieranie i podpisywanie KONTRAKTÓW - Mile widziana własna działalność gospodarcza. B2B - gwarantowane wysokie zarobki dla Przedstawicieli handlowych z doświadczeniem. Spotkania z umówionymi klientami, oraz samodzielne pozyskiwanie nowych kontaktów.

·         Jesteś z Radomia - zapraszamy do rekrutacji na stanowisko Specjalista - Przedstawiciel Handlowy branża OZE , zatrudnienie B2B lub do uzgodnienia.

Zatrudnimy DOŚWIADCZONYCH Przedstawicieli handlowych z udokumentowanymi sukcesami z Radomia.

Obowiązki:

·         Obsługa obecnych i nowych klientów

·         Wystawianie dokumentów handlowych

·         Pozyskiwanie nowych klientów, praca w terenie

·         Dyspozycyjność, samodyscyplina, wyznaczone priorytety

·         Otwartość do ludzi, kultura osobista, odwaga, uśmiech na twarzy, motywacja do pracy.

·         Prawo jazdy.

·         Mile widziana własna działalność gospodarcza umowa B2B

·         Atutem będzie doświadczenie w charakterze handlowca OZE. lub innej branży.

Wysokie zarobki od 4000 do 50.000 zł wynagrodzenie prowizyjne.

-samochód firmowy.

-urządzenia potrzebne do pracy, laptop . telefon, samochód służbowy i inne.

-szkolenia produktowe i wdrażające.

·         Samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji

·         Płynność w kontaktach międzyludzkich

·         Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

·         Pełna dyspozycyjność w godzinach pracy, czas pracy nienormowany.

Pełne zaangażowanie i sumienność wykonywanej pracy

-Dołącz do naszego zespołu NEX energia Radom - zapewniamy miłą atmosferę, wsparcie techniczne, oraz niezbędne do pracy urządzenia.

Karta MultiSport , spotkania i wyjazdy integracyjne, dofinansowanie do wakacji i inne profity.

Pracę rozpoczniesz po szczegółowym szkoleniu produktowym.

Miejsce pracy Radom, oraz praca w podległym terenie, umówione spotkania z klientami, lub według własnego doświadczenia.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie, zapraszamy do naszego zespołu w Radomiu

NEX energia sp. z o.o. / Warszawa - Radom

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 913890264