2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubuskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Zielona Góra
PHUP Gniezno
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy rejon Zielona Góra i okolice

Wynagrodzenie

4 200 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma PHUP Gniezno Szeszycki Sp. K. poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na rejon Zielona Góra i okolice ( Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec).

Zakres zadań:

  • praca w terenie,

  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych (głównie sklepy spożywcze),

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • budowanie odsprzedaży na podległej bazie klientów,

  • wprowadzanie nowego asortymentu na rynek,

  • dbanie o półki producenta,

  • obsługa posprzedażowa.

Oczekujemy:

  • wykształcenie średnie

  • mobilności i dyspozycyjności,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętności komunikacji: przekazywania wiedzy i prezentacji produktów,

  • samodzielności i odpowiedzialności,

  • łatwości w nawiązywaniu relacji interpersonalnych,

  • odwagi, pewności siebie i pozytywnego nastawienia,

  • mile widziana znajomość rynku FMCG.

Oferujemy:

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilną współpracę,

  • szkolenia z zakresu sprzedaży pozwalające rozwijać Twoje kompetencje,

  • wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od uzyskiwanych efektów,

  • wsparcie koordynatora w każdym momencie,

  • możliwość rozwoju ,

  • narzędzia pracy (samochód, telefon, specjalna aplikacja sprzedażowa, tablet),

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twojej rodziny.

Nie czekaj! Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 708803805