2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bytom
Dodane 12 maja 2024

Przedstawiciel handlowy, Rocco-transport

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaRekrutacja online

Jesteśmy dystrybutorem wód i napoi firmy Fantic. Poszukujemy młodej i energicznej osoby na stanowisko przedstawiciela.

Twoje obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie i  pozyskiwanie nowych klientów

  • Budowanie pozytywnych relacji handlowych z klientami

  • Sprzedaż i dostarczanie naszych produktów do domów, firm, restauracji

  • Dbanie o dobre relacje z klientami

  • Rozwój sprzedaży produktów na powierzonym obszarze

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • Otwartość na codzienne wyzwania, samodzielność i motywacja do działania

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dobre warunki pracy w dynamicznym i rozwojowym środowisku

  • Pełne przeszkolenie, szkolenia produktowe oraz wsparcie zespołu

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w młodym, zgranym zespole

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego i na życie, oraz karta multisport,

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 916457183