2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Inowrocław
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - rowery elektryczne Barton

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Grupa BMB PSA to znany dystrybutor takich marek jak Barton Motors, VOGE.

Siedziba firmy - KATOWICE, Filia firmy - Poniszowice

Na każdym etapie działalności - od wyboru dostawców, przez tworzenie kolekcji, po rekrutację zespołu, przyświeca nam idea doścignięcia światowych liderów. Naszą markę tworzą ludzie, kochający motoryzację i jedyne w swoim rodzaju pojazdy.

Aktualnie do naszego działu handlowego poszukujemy pracownika na stanowisko handlowca odpowiedzialnego za sprzedaż rowerów elektrycznych marki Barton. Terenem działań sprzedażowych będą województwa pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, mazowieckie, łódzkie. Oferta skierowana jest do osób mieszkających w województwie kujawsko-pomorskim.

Obowiązki:

·         aktywne pozyskiwanie klientów

·         utrzymywanie dobrych kontaktów z aktualną grupą klientów

·         realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

·        rozwój punktów sprzedaży

·         kształtowanie i promowanie wizerunku firmy

·         praca w terenie z klientami

Wymagania:

·         minimum 2-letnie doświadczenie handlowe B2B

·         wysoka kultura osobista

·         otwartość w relacjach międzyludzkich

·         wysoki poziom kompetencji negocjacyjnych i handlowych

·         znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta

·         znajomość tematyki związanej z branżą rowerową (będzie atutem)

·         umiejętność planowania i zarządzania czasem własnym

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         wynagrodzenie podstawowe + premia sprzedażowa

·         przejrzyste warunki współpracy

·         świetną atmosferę pracy

·         bieżące wsparcie ze strony biura

·         szkolenia produktowe i wdrażające

·         samochód wraz z niezbędnymi narzędziami

Rekrutacja prowadzona WYŁĄCZNIE poprzez Panel OLX.

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 913837368