2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Świętokrzyskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kielce
Dodane 09 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy Saute Nails

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego / przedstawicielkę handlową w branży kosmetycznej do firmy Saute Nails Sp. z o.o. Poszukujemy przedstawicieli handlowych na terenie woj. Świętokrzyskiego Wynagrodzenie : 3500 zł netto podstawy (na rękę) + marża od sprzedaży. Zapewniamy: • auto, telefon służbowy.
 • praca w młodym zespole
 • szkolenia ze sprzedaży i znajomości produktów naszej marki
 • umowa o pracę
 • praca w terenie w promieniu 100km
 • praca od poniedziałku do piątku
 Twoje obowiązki: • Profesjonalna obsługa Klienta
 • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
 • Realizowanie planów sprzedażowych
 • Umiejętność rozwiązywania problemów
 • Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą
 Czego oczekujemy: • przedstawiciele z doświadczeniem z branży kosmetycznej
 • prawo jazdy kat. B
 • mile widziana znajomość M365, subiekt nexo, kasa fiskalna

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 917212263