2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Lisi Ogon
Dodane 11 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - sektor wózków widłowych- Bydgoszcz

Lokalizacja

Lisi Ogon

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Poszukujemy przedstawiciela handlowego wózków widłowych do naszego zespołu:

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • Kompleksowa obsługa naszych klientów w zakresie sprzedaży wózków widłowych i elektrycznych urządzeń techniki magazynowej,

  • Przygotowywanie ofert handlowych,

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.

Nasze oczekiwania:

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Samodzielność w działaniu i gotowość na nowe wyzwania zawodowe,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

  • Umiejętność połączenia wiedzy technicznej z praktyką,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Samochód służbowy,

  • Możliwość zdobywania doświadczenia

  • Prywatna opiekę medyczną

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Lokalizacja

Lisi Ogon,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Lisi Ogon
ID: 869482548