2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Czaple
Dodane 13 maja 2024

Przedstawiciel handlowy - Skandynawia, Turcja, Wielka Brytania

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czaple

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Główne zadania:

  • kreowanie i rozwijanie polityki sprzedaży,

  • dbanie o wysoki poziom wiedzy produktowej odbiorców, jak również wizerunek marki,

  • rozwój rynku – poszukiwanie potencjalnych nowych Klientów, kanałów sprzedaży i rozwiązań produktowych,

  • wzmacnianie relacji z dotychczasowymi Partnerami Handlowymi

  • praca stacjonarna połączona w pracą w terenie, organizowanie wizyt u Partnerów Handlowych i przygotowywanie z nich sprawozdań,

  • samodzielna organizacja pracy na wyznaczonym regionie,

  • negocjowanie i przygotowanie umów o współpracy zgodnie ze sztuką handlu, etyką biznesową oraz filozofią Termy,

  • systematyczne analizy sprzedaży/ przepływu Klientów oraz podejmowanie działań korygujących,

  • wpisywanie zamówień, monitorowanie realizacji zamówień, praca z systemem Microsoft Dynamics AX (Axapta), przygotowywanie cenników

  • dbanie o odpowiedni spływ należności.

  • Współpraca z grupą Kingfisher ( B&Q w UK , Castorama France we Francji )

  • Współuczestnictwo w rozwiązywaniu zgłoszeń reklamacyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • prawo jazdy kat. B

  • zdolność planowania i organizacji własnej pracy,

  • Dynamizm i samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celu, kreatywność,

  • Nastawienie na dobrą komunikację i współpracę w zespole.

  • Możliwość dostosowania się do niestandardowych godzin pracy, możliwość wyjazdu w związku z wizytami u Partnerów Handlowych

  • Umiejętność planowania wizyt i podroży

  • Praca z systemem Microsoft Dynamics AX (Axapta)

  • Znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość branży grzewczej

Oferujemy:

  • pracę w organizacji o płaskiej strukturze – nie mamy dyrektorów ani kierowników, dzięki czemu pracujemy w oparciu o motywację wewnętrzną,

  • podstawę + premię,

  • elastyczny model wdrażania do Organizacji – możesz poszerzyć swoją wiedzę, poznając różne obszary i procesy,

  • nieustanny rozwój,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,

  • możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego.

Lokalizacja

Czaple,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Czaple
ID: 917969651