2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Koszalin
Dodane 24 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - Spawalnictwo, obróbka skrawaniem

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Opis:

FIRMA ALPEX-TOOLS PROWADZI SPRZEDAŻ ART.ŚCIERNYCH, SPAWALNICZYCH, NARZĘDZI SKRAWAJĄCYCH, RĘCZNYCH I ELEKTRONARZĘDZI NA TERENIE POLSKI.

OPIS STANOWISKA:

-region pracy - miasto zatrudnienia wraz z okolicznymi miejscowościami;

-praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;

-prowadzenie negocjacji cenowych;

-kompleksowa realizacja procesu sprzedaży;

-doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów;

-bieżąca obsługa zapytań;

-sporządzanie i prezentacja ofert, wizyty handlowe;

-rozwój dotychczasowego rynku sprzedaży poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów

WYMAGANIA:

-wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe w branży spawalniczej

-mile widziane doświadczenie w sprzedaży art. spawalniczych

-nastawienie na wyniki i umiejętność samodzielnej pracy

-ambicja i chęć poszerzania wiedzy

-systematyczność i konsekwencja w działaniu

-wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

-praktyczna znajomość pakietu ms office

-umiejętność wyszukiwania nowych klientów

-dobra organizacja pracy

-komunikatywność

-prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

-pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz możliwość rozwoju zawodowego;

-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników (podstawa + premia);

-umowę o pracę;

-niezbędne szkolenia;

-niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, tel. komórkowy, laptop itp.)

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 707893351