2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Białystok
  7. Przedstawiciel handlowy - Dojlidy Górne
Dodane 05 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy / Specjalista ds. handlu

Lokalizacja

Białystok, Dojlidy Górne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma WGT GROUP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds. handlu w branży chemicznej/budowlanej.

Zadania na stanowisku:

  • realizacja planów sprzedażowych, hurtowych surowców w branży budowlanej i chemicznej

  • pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji i utrzymywanie ich

  • przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje handlowe, prezentowanie produktów

  • monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji

  • obsługa ewentualnych reklamacji

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku

  • wykształcenie wyższe

  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • prawo jazdy kat. B

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość i nastawienie na realizacje celów

    Mile widziane:

  • znajomość rynku, produkcji oraz dystrybutorów materiałów budowlanych i chemicznych

  • znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pierwsza na okres próbny w pełnym wymiarze godzin

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • benefity pracownicze

Zachęcamy do składania CV za pośrednictwem portalu OLX

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Dojlidy Górne
ID: 909595057