2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Stradomia Wierzchnia
Dodane 19 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy/ specjalista ds. sprzedaży - praca stacjonarna

Lokalizacja

Stradomia Wierzchnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukamy ludzi takich jak Ty! – nastawionych na rozwój i wyzwania, dla których nawiązywanie relacji z innymi jest priorytetem. Jako Przedstawiciel(ka) Handlowy(-wa) będziesz na co dzień budować i utrzymywać długotrwałe relacje z klientami.

Stawiamy na twój rozwój!

Oferujemy cykliczne szkolenia z profesjonalnym coach' em, który opracował własną metodykę, ucząc jej w ramach szkoły świadomych liderów i trenerów.

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie klientów i sprzedaż stolarki otworowej;

  • doradztwo techniczne i handlowe w zakresie oferowanych produktów;

  • analizy rynku i konkurencji w celu poprawy efektywności sprzedaży i osiąganie założonych wyników;

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami;

Już dziś dołącz do naszego zespołu i aplikuj przez portal OLX.

Lokalizacja

Stradomia Wierzchnia,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Stradomia Wierzchnia
ID: 895731250