2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Bogucice
GreenMax
Dodane 22 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy/Specjalista OZE - Katowice

Wynagrodzenie

15 000 - 35 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

GreenMAX jest czołową polską firmą, specjalizującą się w ekologicznych systemach grzewczych oraz odnawialnych źródłach energii. Już od ponad sześciu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, sprawdzonych producentów branży. Dysponujemy stałą załogą zaangażowanych specjalistów, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę, aby dostarczać naszym klientom nowoczesnych i trwałych rozwiązań, idealnie dopasowanych do ich potrzeb i możliwości. Nasz dział dofinansowań, skutecznie organizuje wszystkie formalności. Posiadamy wyjątkowo korzystne formy finansowania, umożliwiające wykonania inwestycji bez angażowania własnych środków. Na rynku wyróżnia nas dokonała obsługa po montażowa. Prowadzimy klienta poprzez proces od podpisania umowy, dostawy produktów, montaż i końcowego uruchomienie aż do otrzymania dofinansowania. Zawsze w sposób precyzyjny i zaplanowany. Naszą misją jest uświadamianie społeczeństwa o stanie zanieczyszczeń powietrza w naszym kraju. Jesteśmy dumni z faktu, że oferowane przez nas usługi przyczyniają się do poprawy zdrowia naszych klientów, ich najbliższego otoczenia, a w szerszej skali całego kraju.

Twój zakres obowiązków

·         Bezpośredni kontakt i budowanie relacji z klientem

·         Profesjonalne doradztwo z zakresu oferowanych produktów

·         Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

·         Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

·         Doświadczenie z zakresu sprzedaży

·         Wysokie predyspozycje interpersonalne

·         Dyspozycyjność i otwartość na wyzwania

·         Ukierunkowanie na cel sprzedażowy

To oferujemy

·         Gotowe wysokojakościowe spotkania

·         Stabilne zatrudnienie

·         Atrakcyjny system prowizyjny + premiowy

·         Pełne szkolenie techniczne oraz sprzedażowe

·         Regularne szkolenia dodatkowe (bezpłatne)

·         Jasne warunki współpracy

·         Bezpośrednie wsparcie merytoryczne

·         Samochód służbowy

·         Dodatkowe narzędzia sprzedażowe

·         W pracy stawiamy na możliwość rozwoju naszych pracowników dlatego zapewniamy obszerny plan szkoleniowy. Zapewniamy przyjacielską atmosferę w dynamicznym i mocno zmotywowanym zespole.

·         Nie działamy na zasadach korporacyjnych!

 Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GreenMax Sp. z o.o. z siedzibą w: Twarda 18, 00-105 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 828877926