2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bielsk Podlaski
Dodane 16 kwietnia 2024

przedstawiciel handlowy/ sprzedawca

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsk Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

kompozytowe.pl spółka z branży zbrojeń budowlanych zatrudni specjalistę do sprzedaży prętów oraz siatek zbrojeniowych kompozytowych. (alternatywa dla zbrojeń stalowych)

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • utrzymywanie stałych kontaktów z dotychczasowymi klientami,

  • przygotowywanie ofert handlowych i obsługa zamówień,

  • realizacja ustalonych zadań sprzedażowych,

  • aktywna współpraca z zespołem i działami wspierającymi sprzedaż.

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży,

  • wysokie umiejętności negocjacyjne,

  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz utrzymywania dobrych relacji z klientami i partnerami handlowymi firmy,

  • determinacja i skuteczność w osiąganiu celów,

  • duża samodzielność, dyspozycyjność i zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. "B".

Oferujemy:

  • samochód służbowy,

  • elastyczny czas pracy,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie,

  • możliwości rozwoju i samorealizacji we wdrażaniu własnych pomysłów.

Zapraszamy!

Lokalizacja

Bielsk Podlaski,

Podlaskie

Podlaskie, Bielsk Podlaski
ID: 786175570