2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Niedaszów
Dodane 12 maja 2024

Przedstawiciel handlowy (sprzedaż maszyn i narzędzi kamieniarskich)

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niedaszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

DIANORMET Sp. z o.o. Sp. k. zajmuje się sprzedażą maszyn dla przemysłu szklarskiego i kamieniarskiego oraz sprzedażą narzędzi diamentowych, materiałów ściernych oraz surowców chemicznych.

Poszukujemy pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego Obszar działania: woj. dolnośląskie, woj. lubuskie, część woj. wielkopolskie, część woj. zachodniopomorskiego

WYMAGANIA:

wykształcenie min średnie

prawo jazdy kat. B

doświadczenie w sprzedaży lub na podobnym stanowisku

biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office

wysokie zdolności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne

samodzielność,

bardzo dobra organizacja czasu pracy

dyspozycyjność

ZADANIA:

pozyskiwanie nowych klientów

obsługa dotychczasowych klientów

profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży maszyn i narzędzi diamentowych

budowanie długotrwałych relacji z klientami

przygotowywanie ofert handlowych

raportowanie działań i wyników

OFERUJMY:

stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę 5 000 zł - 12 000 zł brutto (premia od wyników sprzedażowych)

narzędzia niezbędne do pracy: telefon, samochód służbowy, laptop

Lokalizacja

Niedaszów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Niedaszów
ID: 917863036