2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Pyrzyce
Dodane 23 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - sprzedaż maszyn rolniczych

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pyrzyce

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Jeśli jesteś osobą ambitną, z pasją do handlu i chcesz sprzedawać maszyny największych światowych marek, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Aktualnie ogłaszamy nabór na wolne stanowiska pracy : Przedstawiciel Handlowy:

Teren działania:

-Gorzowski i Strzelecko-Drezdenecki

-Myśliborski i Choszczeński

Oferujemy:

- Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, składający się z podstawy oraz premii sprzedażowych,

- Możliwość rozwoju zawodowego.

- Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, komputer, telefon służbowy

- Profesjonalne szkolenia i wsparcie ze strony firmy,

- Pracę w dynamicznym i zgranym zespole.

Wymagania:

- Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

- Dobra znajomość pakietu MS Office,

- Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

-Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

-Prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

- Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami,

-Sprzedaż i promocja naszych produktów i rozwiązań,

- Przygotowanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków sprzedaży,

- Monitorowanie rynku i konkurencji,

- Raportowanie wyników sprzedaży oraz planowanie dalszych działań,

-Reprezentowanie firmy na targach i konferencjach branżowych.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, jednak skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Pyrzyce,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Pyrzyce
ID: 904118067