2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Żory
Dodane 23 maja 2024

Przedstawiciel Handlowy – sprzedaż nowych samochodów dostawczych, Żory

Lokalizacja

Żory

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SILTRUCK to Autoryzowany Dealer IVECO z siedzibą w Skoczowie i oddziałami w Żorach oraz Opolu. Aktualnie do naszego zespołu w Żorach poszukujemy pracowników w charakterze Przedstawiciela Handlowego, przede wszystkim z powiatów nyskiego, raciborskiego, prudnickiego, głubczyckiego, raciborskiego.

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy – sprzedaż nowych samochodów dostawczych

Obowiązki:

  • Rozbudowa istniejącej bazy kontaktów i aktywne poszukiwanie nowych klientów;

  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje handlowe;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów;

  • Prowadzenie negocjacji handlowych;

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych;

  • Rozwój sprzedaży na powierzonym terenie;

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, bądź wykształcenie kierunkowe;

  • Umiejętność sprzedaży i rozmowy z Klientem;

  • Utrzymywanie długofalowych i pozytywnych relacji z Klientami;

  • Obsługa komputera;

  • Umiejętność organizacji pracy i pracy zespołowej;

  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych;

  • Czynne prawo jazdy;

  • Znajomość zagadnień motoryzacyjnych (mile widziane).

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • Stabilne zatrudnienie na umowę współpracy (B2B);

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń;

  • Szkolenia wewnętrzne i autoryzowanych marek;

  • Liczne benefity (paczki świąteczne, bony w formie kart podarunkowych, imprezy integracyjne).

Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal bądź kontakt telefoniczny.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego na numer telefonu podany w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 918944718