2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Zambrów
Dodane 02 maja 2024

Przedstawiciel handlowy–stolarka okienna/branża budowlana -cała Polska

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zambrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma z branży budowlanej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje handlowca z doświadczeniem w branży okiennej. Poszukujemy na obszarze całej Polski - z ustaleniem obszarów pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

·        Doświadczenia w sprzedaży

·        Obeznanie w stolarce okiennej i drzwiowej

·        Umiejętności nawiązywania kontaktów handlowych z klientem, w tym z hurtowniami, dystrybutorami i producentami

·        Dyspozycyjność, zaangażowania i samodyscypliny

·        Prawa jazdy kat. B

·        Gotowość pracy od zaraz będzie dodatkowym atutem

Zadania:

·        Utrzymywanie kontaktów z klientami

·        Aktywna sprzedaż oferowanych produktów

·        Prezentacja oferty handlowej i doradztwo techniczne

·        Dbanie o wizerunek firmy

·        Efektywna współpraca z przełożonym

·        Badanie nowych potrzeb klientów, zachowań konkurencji i trendów rynkowych

Gwarantujemy:

·        Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia sprzedażowa)

·        Możliwość rozwoju zawodowego

·        Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy ( służbowy telefon, laptop, samochód)

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

Lokalizacja

Zambrów,

Podlaskie

Podlaskie, Zambrów
ID: 914472764