2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Świętokrzyskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kielce
Dodane 15 maja 2024

Przedstawiciel handlowy świętokrzyskie, Kielce - branża spożywcza

Wynagrodzenie

4 000 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakRekrutacja online

Przedstawiciel handlowy woj. świętokrzyskie, Kielce - branża spożywcza, ryby, mrożonki

Zakres obowiązków:

- współpraca ze stałymi odbiorcami detalicznymi,

- pozyskiwanie nowych klientów detalicznych na powierzonym terenie i budowanie długotrwałych relacji,

- odpowiedzialność za rozwój rynku i skuteczną realizację planów sprzedażowych,

- analiza rynku pod kątem działań firm konkurencyjnych,

- raportowanie bieżących wyników pracy

- wprowadzanie produktów na rynek,

Nasze wymagania:

- bardzo dobra znajomość branży FMCG,

- mile widziane doświadczenie w branży spożywczej,

- zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych,

- wysokie zdolności interpersonalne i negocjacyjne,

- umiejętność planowania, systematyczność i dobra organizacja pracy,

- łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych,

- znajomość obsługi pakietu Ms Office,

- prawo jazdy kat. B.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 893622963