2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Szczytno
Dodane 03 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy - Szczytno i okolice

Wynagrodzenie

4 000 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczytno

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Opis stanowiska

Zespół Sprzedażowy Sp. z o.o. od 2001 roku tworzy zewnętrzne struktury sprzedaży dla liderów branży FMCG. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ze Szczytna i okolic - branża telekomunikacyjna.

Twój zakres obowiązków:

• Bezpośrednia obsługa punktów sprzedaży detalicznej jak i sieciowej na powierzonym terenie

• Zapewnienie właściwej ekspozycji towaru z użyciem materiałów POS i koordynacja działań promocyjnych w sklepach

Wymagania:

  • Umiejętności handlowe

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność budowania bezpośrednich relacji z klientami

  • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celu

  • Prawo jazdy B

  • Status studenta lub Działalność gospodarcza lub gotowość do otwarcia działalności

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie • Niezbędne narzędzia (samochód, telefon, system raportujący) • Wprowadzające szkolenie branżowe i sprzedażowe • Ciekawą, pełną wyzwań pracę przy obsłudze marek naszego klienta • Rozwój w strukturach firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.). Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Szczytno,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Szczytno
ID: 909290414