2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Mazowieckie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Warszawa
  7. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Mokotów
Dodane 25 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy - Szkoleniowiec marki kosmetycznej

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

·         Prowadzenie szkoleń produktowych, zabiegowych i sprzedażowych marek kosmetycznych

·         Prowadzenie pokazów i prezentacji dla salonów kosmetycznych, hoteli, spa&wellness, klinik medycyny estetycznej oraz pracowników firmy

·         Przygotowanie materiałów szkoleniowych i marketingowych ( w tym tłumaczenia)

·         Współpraca z działem marketingowym w zakresie tworzenia treści na social media i strony internetowe

·         Współorganizowanie oraz reprezentowanie firmy na targach, eventach i innych wydarzeniach

·         Opracowanie materiałów merytorycznych na potrzeby działań promocyjnych (artykuły, notatki prasowe)

·         Analiza rynku pod kątem konkurencji oraz potrzeb i potencjału klientów

·         Raportowanie za pośrednictwem CRM wniosków z wizyt i szkoleń u klientów

·         Odpowiedzialność za ekspozycję marek kosmetycznych u klientów

Nasze wymagania

·         Wykształcenie kosmetyczne wyższe na kierunku kosmetologii

·         Gotowość do odbywania podróży służbowych po całej Polsce

·         Umiejętności samodzielnej organizacji pracy

·         Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

·        prawo jazdy kat. B;

·        podstawowa znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint);

·         Łatwość nawiązywania kontaktów i wystąpień publicznych

·         Wysoka kultura osobista i poczucie estetyki

·         Dyspozycyjność

·         Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie dystrybuującej kosmetyki profesjonalne premium

To oferujemy

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

·         Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód)

·         Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju własnych kompetencji

·         Szkolenia zagraniczne u producentów kosmetyków

·         Przyjazną atmosferę w pracy

·         Atrakcyjne zniżki na zakup kosmetyków

·        elastyczne godziny pracy oraz elastyczne podejście do warunków współpracy;

www.rayagroup.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912749129