2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łuków
Dodane 09 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy -Vanseller/magazynier

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Firma Gulik sp.z o.o z siedzibą w Płochocin -biuro Łuków ul.Żelechowska 21b-sprzedawca produktów Mondelez International przez Vanselling mający w swojej ofercie takie marki jak MIlka,Delicje,Prince Polo,Oreo,Alpen Gold w związku z rozwojem sieci dystrybucji zatrudni pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy -Vanseller

Zakres obowiązków:

-sprzedaż produktów bezpośrednio z samochodu dostawczego do małych i średnich sklepów

-obsługa klientów detalicznych na powierzonym terenie

-realizacja zadań sprzedażowych

Wymagania

-posiadanie doświadczenia w branży FMCG na podobnym stanowisku oraz znajomość lokalnego rynku

-posiadanie prawo jazdy kat.B

-nastawienie na realizację celów

-samodzielność,samodyscyplina i utrzymywanie kontaktów z klientem

-posiadanie umiejętności obsługi komputera

Oferujemy:

-współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku FMCG

-umowę zlecenie na okres próbny.Po okresie próbnym umowa o pracę

-wynagrodzenie adekwatne do osiĄganych wyników zarówno sprzedażowych jak i jakościowych od 5 000 do 15 000

-służbowy samochód dostawczy, mini komputer przenośny,drukarka,program obsługi sprzedaży

Zapraszamy osoby z okolic Łukowa

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 860591547