2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gliwice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy w branży fryzjerskiej

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Dołącz do naszego zespołu jako Handlowiec!

Jesteśmy dystrybutorem renomowanych marek, takich jak Helen Seward, Kiepe, Comair, L'Oréal, i Bielenda Professional. Zaopatrujemy salony fryzjerskie i kosmetyczne w produkty najwyższej jakości. Teraz, dzięki dynamicznemu rozwojowi, szukamy nowej osoby do naszego zespołu sprzedażowego. Czy to Ty? Jeśli tak, to czytaj dalej!

Twoje Zadania:

Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji Doradzanie klientom w zakresie produktów i rozwiązań Realizacja celów sprzedażowych Uczestniczenie w szkoleniach i wydarzeniach branżowych Wspieranie rozwoju i umacnianie pozycji handlowej naszej firmy.

Szukamy kogoś, kto:

Jest odważny, pewny siebie i ma wysoką kulturę osobistą Posiada czynne prawo jazdy kat. B Potrafi doskonale organizować pracę Ma co najmniej średnie wykształcenie Wykazuje inicjatywę i zaangażowanie Umie budować długotrwałe relacje i prowadzić negocjacje.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Profesjonalne szkolenia, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy i telefon Jeśli jesteś gotów na wyzwanie i chcesz stać się częścią naszej dynamicznej firmy, aplikuj już teraz!

Nie przegap tej szansy – czekamy na Twoje zgłoszenie!

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 914715028