2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Olkusz
Dodane 26 kwietnia 2024

Przedstawiciel Handlowy w branży IT

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

W związku ze stałym rozwojem naszej firmy, poszukujemy przedstawiciela handlowego do sprzedaży naszych usług, głównie aplikacji mobilnych na platformy Android/iOS oraz stron internetowych. Poszukujemy osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku w branży IT. Praca będzie obejmować zarówno działania stacjonarne w siedzibie firmy, jak i zdalne oraz terenowe, dostosowane do potrzeb klienta. Poszukujemy osoby z Olkusza lub okolic do 20 km.

Obowiązki:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami.

- Przygotowywanie ofert handlowych i konsultowanie ich z działem IT.

- Prezentowanie produktów/usług firm.

- Negocjowanie warunków handlowych i finalizowanie umów.

- Przygotowywanie raportów dotyczących działalności handlowej.

Wymagania:

- Umiejętności interpersonalne oraz zdolność do budowania relacji z klientami.

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

- Doświadczenie w sprzedaży w obszarze B2B.

- Zaangażowanie we współpracę z klientem.

- Dobra organizacja pracy i samodyscyplina.

- Chęć rozwoju w dziedzinie sprzedaży.

- Umiejętność zamykania sprzedaży.

- Prawo jazdy kategorii B. (warunek niezbędny)

Oferujemy:

- Możliwość współpracy w umowę o pracę (preferowane) lub B2B.

- Wsparcie w rozwoju zawodowym.

- Wynagrodzenie podstawowe plus do 30% prowizji od zawartej umowy.

- Służbowy samochód.

- Duża samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.

- Elastyczny czas pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 914616443