2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Bieżanów-Prokocim
Dodane 29 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy w branży medycznej

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, Praca hybrydowa

Dystrybutor sprzętu medycznego Gammamedica sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciela handlowego.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów,

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych z podmiotami współpracującymi z firmą,

  • Przedstawienia oferty produktowej firmy,

  • Raportowanie swojej działalności,

  • Współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Zaangażowanie i chęć do pracy,

  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin (cały etat),

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży medycznej.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od rodzaju umowy,

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (materiały marketingowe, telefon służbowy, laptop),

  • Samochód z możliwością wykorzystywania do celów służbowych oraz prywatnych,

  • Szkolenie z asortymentu firmy,

  • Stałą podstawę + premię za wyniki

Gammamedica sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 911012365