2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Ochota
Motrex
Dodane 29 maja 2024

Przedstawiciel handlowy w branży motoryzacyjnej - Mazowsze, Podlaskie

Wynagrodzenie

6 500 - 90 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Motrex Sp. z o.o., stabilnie rozwijająca się firma z branży motoryzacyjnej i jeden z największych importerów akumulatorów na polskim rynku, poszukuje do swojego zespołu ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy ds. obsługi klienta (praca stacjonarna oraz w terenie).

Teren pracy: północna część województwa Mazowieckiego, południowa część Kujawsko - Pomorskiego, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie,

System pracy: 8-17 (pon-pt)

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednia obsługa klientów biznesowych w zakresie sprzedaży akumulatorów do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych, akumulatorów motocyklowych i przemysłowych, olejów silnikowych, dętek oraz opon rolniczych.

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie trwałych relacji z istniejącymi klientami.

  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków sprzedaży.

  • Koordynacja zamówień i zapewnienie terminowej realizacji.

  • Opracowywanie kalkulacji cenowych oraz monitorowanie rynkowych trendów i konkurencji.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnej realizacji zamówień.

  • Ścisła współpraca z klientami firmy w celu zrozumienia ich potrzeb i zapewnienia satysfakcji.

  • Analiza danych dotyczących zamówień oraz przygotowywanie raportów.

  • Tworzenie ofert przetargowych.

  • Uczestnictwo w targach motoryzacyjnych.

Oczekiwania od kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Zaangażowanie, chęć do pracy i osiągania celów sprzedażowych.

  • Sumienność i umiejętność organizacji pracy.

  • Znajomość i umiejętność obsługi pakietu MS Office.

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu sprzedaży.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz podstawowa wiedza z zakresu motoryzacji.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, uwzględniający osiągnięte wyniki sprzedażowe.

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i uznanej marki.

  • Uczciwe warunki pracy w przyjaznej atmosferze.

  • Pełne szkolenie i wsparcie całego zespołu.

  • Pracę stałą na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 918559120