2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Ostrołęka
Dodane 11 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej

Lokalizacja

Ostrołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Dołącz do nas i razem z nami twórz zespół!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej / Doradca terenowy

Obszar: Myszyniec, Szczytno, Kolno, Ostrołęka

Opis stanowiska:

- aktywna sprzedaż produktów firmy

- dbanie o klientów na powierzonym terenie

- budowanie długotrwałych relacji z klientami

- prezentowanie oferty handlowej w oparciu o analizę potrzeb klientów

- realizację założonego planu sprzedaży

- przyjmowanie zamówień

- analizę rynku oraz monitorowanie działań konkurencji

- pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji

Wymagania:

- znajomość branży rolniczej

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętności handlowe

- łatwość nawiązywania kontaktów

- dobra organizacja czasu pracy

- zaangażowanie

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy

- pracę w przyjaznej atmosferze

- służbowy samochód oraz telefon

Jeśli tak jak my pasjonujesz się rolnictwem, wyślij swoje CV poprzez portal OLX.

Czekamy na Ciebie! :)

Lokalizacja

Ostrołęka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrołęka
ID: 875230392